Inloggen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JD1 Lieke Schepers
Lotte Snellers
V3 - AB
16:30 - 17:45 MD5 Lieke Kienhuis
Lienke Pronk
V1 - AB
16:30 - 17:45 MD6 Anique Bomert
Kya Kuipers
V1 - CD
17:45 - 19:15 JC1 Bart Olde Boerrigter V3 - CD
17:45 - 19:15 MC1 V1 - CD Tijdelijk Wil Dielis
17:45 - 19:15 MC2 Jolien Klein Overmeen
Maud Kruse
V1 - AB
17:45 - 19:00 MC3 Matthijs Brands V4 - AB
17:45 - 19:00 MC4 Jordi Kremer V3 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Henry Lubbers V3 - AB
19:00 - 20:15 MB6 Jolien Klein Overmeen V4 - CD
19:15 - 20:30 MB2 Wil Dielis V1 - CD
19:15 - 20:30 MB3 Maud Kruse V4 - AB
19:15 - 20:30 MB4 Matthijs Brands V1 - AB
19:15 - 20:30 MB5 Jordi Kremer V3 - CD
20:30 - 21:45 D 4 V3 - AB
20:30 - 21:45 D 7 V3 - CD
20:30 - 21:45 D 8 V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers A maandag V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD1 Roos van Urk V1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Isabelle Scholten V3 - AB
17:00 - 18:30 MD3 Juliette Witz V1 - CD Voorlopig Marijn
17:00 - 18:15 MD4 Julia Kremer V3 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Wil Dielis V3 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Maurits ten Bruggencate V1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Simon Blanford V1 - AB
18:45 - 20:00 MA3 V4 - AB Voorlopig Mees van Gelder
19:15 - 20:30 Keepersblok Trainingsgroep V3 - CD
19:15 - 20:30 D 6 Koen Kuijer V4 - CD
20:00 - 21:30 D 1 Simon Blanford V1 - AB
20:00 - 21:30 D 2 V1 - CD
20:00 - 21:30 H 1 Richard van Wezenbeek V3 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Richard van Wezenbeek V3 - AB Jong Heren1
20:00 - 21:30 Trimmers B dinsdag V4 - AB
20:30 - 22:00 H 2 René Epping V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JE1 Ashlyn Holtkamp
Venla Appelman
V1 - A
16:00 - 17:00 JE2 Ann Assink
Floor Assink
V1 - B
16:00 - 17:00 Jeugdcommissie V1 - C JE3
16:00 - 17:00 ME1 Ieke Ebbing
Iris Misana
V3 - A
16:00 - 17:00 ME2 Iris de Jong
Roos Keizer
V3 - B
16:45 - 18:00 JD1 Lieke Schepers
Floor Barneveld
V3 - CD
16:45 - 18:00 MD6 Anique Bomert
Kya Kuipers
V4 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Isis Verhoog V3 - AB J8E1
17:00 - 18:00 M8E1 V1 - A Voorlopig Jet Bleeker
17:00 - 18:00 M8E2 Jikke Vrugteveen V1 - B
17:00 - 18:00 M8E3 Norell Wagemakers
Yara Kremer
V1 - C
18:00 - 19:30 MB1 Simon Blanford V3 - AB
18:00 - 19:30 MB2 Wil Dielis V3 - CD
18:00 - 19:15 MB5 Carlijn Boes V4 - CD
18:00 - 19:15 MC1 V1 - CD Voorlopig Isabelle Scholten
18:00 - 19:15 MC2 Jolien Klein Overmeen
Maud Kruse
V1 - AB
18:00 - 19:15 MC4 Marloes Baltink V4 - AB
19:15 - 20:30 D 5 V1 - CD
19:15 - 20:45 MA1 Maurits ten Bruggencate V1 - AB
19:15 - 20:30 MB4 V4 - CD Gideon
19:30 - 20:45 D 2 V3 - AB
19:30 - 21:00 D 3 V3 - CD
19:30 - 20:45 D 7 V4 - AB
20:30 - 22:00 Jeugdcommissie V1 - CD veterinnen dames
20:45 - 22:15 H 3 V3 - AB
20:45 - 22:15 H35A V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD1 Roos van Urk V1 - AB
16:30 - 17:45 MD2 Isabelle Scholten V3 - AB
16:30 - 18:00 MD3 Emme-Lotte Hofste
Noor Groenenboom
V1 - CD
16:30 - 17:45 MD5 Lieke Kienhuis
Lienke Pronk
V3 - CD
17:45 - 20:30 Keepersblok Trainingsgroep V3 - CD
17:45 - 19:15 JC1 Wil Dielis V3 - AB
18:00 - 19:15 MB3 V1 - CD
18:00 - 19:15 MC3 Henry Lubbers
V1 - AB
19:15 - 20:45 JB1 Wil Dielis V3 - AB
19:15 - 20:30 MA2 Henry Lubbers V4 - AB
19:15 - 20:30 MA3 Matthijs Brands V1 - CD
19:15 - 20:30 MB6 Jet Bleeker V1 - AB
20:00 - 21:30 D 8 V4 - CD
20:30 - 22:00 D 1 Simon Blanford V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 funkey groep J/M Laura van Baekel
Willemijn Strootman
V1 - D
16:00 - 17:00 JF1 Oskar Schuurman
Raphael Kremer
V3 - A
16:00 - 17:00 JF2 Maud Essink
Senne Geerdink
V3 - B
16:00 - 17:00 JF3 V3 - C luna en roos??
16:00 - 17:00 MF1 Floor van Es
Renske Vermeijden
V1 - A
16:00 - 17:00 MF2 Bloem Arends
Suze Andres
V1 - B
16:00 - 17:00 MF3 Iris Horst V1 - C
16:45 - 18:00 MD4 Julia Kremer
Victoria van Gemert
V4 - CD
17:00 - 18:00 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep V4 - A
17:00 - 18:00 J8E1 Isis Verhoog V1 - A
17:00 - 18:00 JE1 Ashlyn Holtkamp
Venla Appelman
V3 - A
17:00 - 18:00 JE2 Ann Assink
Floor Assink
V3 - B
17:00 - 18:00 Jeugdcommissie V4 - B JE3 Fleur?
17:00 - 18:00 M8E1 Willem Eitink V1 - B
17:00 - 18:00 M8E2 Jikke Vrugteveen V1 - C
17:00 - 18:00 M8E3 Norell Wagemakers
Yara Kremer
V1 - D
17:00 - 18:00 ME1 Jip van Dam
Maud Zwerink
V3 - C
17:00 - 18:00 ME2 Aysan Abkar V3 - D
18:00 - 19:30 Jeugdcommissie V1 - CD jong heren 1
18:00 - 19:30 MA1 Maurits ten Bruggencate V3 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Simon Blanford V3 - CD
18:00 - 19:30 MC1 V1 - AB Tijdelijk Wil Dielis
19:30 - 21:00 D 2 V3 - AB
19:30 - 20:45 D 3 V3 - CD
19:30 - 20:45 D 4 V1 - CD
19:30 - 20:45 D 6 V1 - AB
20:45 - 22:15 H 1 Richard van Wezenbeek V1
20:45 - 22:15 H 2 René Epping V3 - CD
Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren