Inloggen
Veldplanning
laat schema zien voor

25 november | Veld 1

Team Nr Tegen Spel
MC4 15459 O.H.C. Bully MC5 09:00 info
Fluiten: Maaike Brok (D 4) en Joanne Brunink (D 4)
D4
JD1 12733 MHCBeuningen JD1 10:30 info
Fluiten: Jeroen van Maarschalkerwaart
Poulers
JC1 12275 NMHC Nijmegen JC3 12:15 info
Arbitrage: H 2
JA1 25817 V.M.H.C. CARTOUCHE JA1 14:15 info
Bondsscheidsen; Martijn Aelen en Max Heijkoop
JB1 11723 Apeldoorn JB2 16:00 info
Fluiten: Sem Hoogteijling (H1-ZH) en Stijn Adolfsen (H1-ZH)
Arbitrage: H 1
MA3 13079 Almelo MA2 17:45 info
Fluiten: Martin Bevers (Hveteranen A) en Laurens Lindner (Trimmers A)
Poulers

25 november | Veld 3

Team Nr Tegen Spel
JF1-mix 9926 Almelo JF3 09:00 info
Arbitrage: JF1-mix
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
ME2 10667 O.H.C. Bully ME4 09:00 info
Arbitrage: ME2
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
MF1 10979 EHV Enschede MF2 09:00 info
Arbitrage: MF1
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
MF3 10981 Hockey Club Twente MF3 09:00 info
Arbitrage: MF3
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
ME5 10676 HCHN ME2 10:15 info
Arbitrage: ME5
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
ME3 10671 O.H.C. Bully ME5 10:15 info
Arbitrage: ME3
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
JE2 9720 Lochemse Hockey Club JE1 10:15 info
Arbitrage: JE2
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
MD4 17062 Mixed Hockey Club Ommen MD1 11:30 info
Fluiten: Amber Helmhout (MB4) en Robbyn Seckel (MB6-ZH)
Arbitrage: MB6
MC5 15483 O.H.C. Bully MC6 13:00 info
Fluiten: Michelle van Heteren (D 3)
Arbitrage: D 3
MB2 14069 HC Zwolle MB3 14:30 info
Fluiten: Dide Eijkelenkamp (D2-ZH) en Emmy Ezendam (D2-ZH)
Arbitrage: D 2
MA2 13081 MHC EDE MA2 16:00 info
Fluiten: Pieter Weghorst (JA1) en Noah Ebbes (JA1)
Arbitrage: JA1
JA1
MB6 15073 Hockey Club Twente MB7 17:30 info
Arbitrage: H 3

25 november | Veld 4

Team Nr Tegen Spel
M8E1 10085 Almelo M8E1 09:00 info
Arbitrage: M8E1
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
M8E3 10197 EHV Enschede M8E4 09:00 info
Arbitrage: M8E3
Ouders fluiten veld opzetten|opruimen
MD6 17087 HC Zwolle MD6 10:15 info
Fluiten: Marthe Haafkes (MB2) en Qinn Olde Heuvel (MB3-ZH)
CS+ i.o.
MD3 17065 Hockey Club Twente MD4 11:45 info
Fluiten: Rosalie Berkel (MA3) en Anna Achterberg (MA3)
Arbitrage: MA3
MC2 15511 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC2 13:15 info
Fluiten: Mila Krol (MA2-ZH) en Madelief van Olst (MA2-ZH)
Arbitrage: MA2
MB4 14067 Zutphen MB4 14:45 info
Fluiten: Ernst Seckel (H LA) en Philip van Baarle (H LA)
Poulers Ernst Seckel


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren