Inloggen
Organisatie
BESTUUR Email sturen naar BESTUUR  
  Rob Witz  Voorzitter   
  Erik Klooster  Penningmeester (waarnemend)   
  Robert ten Hagen  Foto aanwezig Secretaris (waarnemend)   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
  Martijn Wildeboer  Lid algemeen   
  Marleen Zoetman  Lid algemeen   
  Rob Jansen  Foto aanwezig Lid algemeen   
LEDENADMINISTRATIE Email sturen naar LEDENADMINISTRATIE  
  Anderske van Maarschalkerwaart  Administratie   
ACCOMODATIECOMMISSIE Email sturen naar ACCOMODATIECOMMISSIE  
  Mehmet Sel  Coördinator   
  Joost Eitink  Coördinator   
  Paul van der Zwaan  Coördinator   
  Mark Krakers  Coördinator   
  Frank Roelofs  Coördinator   
  Patrick Corbert  Lid algemeen   
  Henry Lubbers  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Maarten Meulenbroek  Lid algemeen   
ACTIVITEIITENCOMMISSIE Email sturen naar ACTIVITEIITENCOMMISSIE  
  Petra Doek  Coördinator   
  Petra Scheele  Foto aanwezig Coördinator   
  Marieke Huizinga  Coördinator   
  Ingrid Witz  Coördinator   
- Schoolhockey   
  Christiaan Kooman  Toernooi en Ledenwerving   
  Erik Manden  Toernooi en Ledenwerving   
  Wil Dielis  Foto aanwezig Praktijkondersteuning   
  Nico Remkes  Praktijkondersteuning   
BARCOMMISSIE Email sturen naar BARCOMMISSIE  
  Edwin Heurman  Voorzitter   
  Marieke Huizinga  Lid algemeen   
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
  Arjan Hollink  Lid algemeen   
  Marc Rijckenberg  Lid algemeen   
  Stephan Zoetman  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Petra Scheele  Foto aanwezig Lid algemeen   
COMMUNICATIE, WEBSITE en IT Email sturen naar COMMUNICATIE, WEBSITE en IT  
  Laurens Lindner  Fotograaf   
  Judith van der Zande  Webcontent  Social Media 
  Ernst Seckel  Foto aanwezig Webcontent  Websitebeheer 
GROTE CLUBACTIE Email sturen naar GROTE CLUBACTIE  
  Nicole Snellers  Coördinator   
  Edzo Jansen  Coördinator   
JEUGDCOMMISSIE  
  Ynze Weustink  Voorzitter    0620039309
- Coördinatie coaches  Email sturen naar - Coördinatie coaches  
  Sybrand Stratingh  Foto aanwezig Coördinator   
  Eveliene Pit  Coördinator   
  Petra de Jonge  Coördinator   
  Anoeska Oost - Fokke  Foto aanwezig Coördinator   
- Lijncoördinatie  Email sturen naar - Lijncoördinatie  
  Christiaan Kooman  Lijncoördinator  E+F+kabouters 
  Marjolein Nijkamp  Lijncoördinator  E+F+kabouters 
  Brenda Brands  Lijncoördinator  jongens 
  Susan Stokkers - Van De Voorde*  Foto aanwezig Lijncoördinator  jongens 
  Ynze Weustink  Lijncoördinator (waarnemend)  meisjes A 
  Vacature Open  Foto aanwezig Lijncoördinator  meisjes A 
  Jacqueline Aellerinck  Lijncoördinator  meisjes B 
  Stefan Hofste  Lijncoördinator  meisjes C 
  Vacature Open  Foto aanwezig Lijncoördinator  meisjes C 
  Michiel van Gemert  Foto aanwezig Lijncoördinator  meisjes D 
  Vacature Open  Foto aanwezig Lijncoördinator  meisjes D 
- Trainerscoördinatie  Email sturen naar - Trainerscoördinatie  
  Antoinet Wildeboer  Hoofdcoördinator  Junioren 
  Alexander Wind  Coördinator  Junioren 
  Antoinet Wildeboer  Coördinator  Junioren E en F 
  Fabian Breteler  Coördinator  Keepers 
  Fabian Breteler  Coördinator  Keepers jongste jeugd 
- Wedstrijdzaken   
  Jeroen van Maarschalkerwaart  Examinator  Arbitrage 
  Joost Brinkhuis  Cursusleider  Arbitrage 
  Sas Olde Agterhuis  Planning  Arbitrage 
  Vacature Open  Foto aanwezig Planning  Arbitrage 
  Vacature Open  Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris  Junioren 
  Suzan ten Barge  Planning  Wedstrijdtafel 
  Vacature Open  Foto aanwezig Planning  Wedstrijdtafel 
KASCOMMISSIE  
  Theo de Boer  Lid algemeen   
  Martijn Peters  Lid algemeen   
KLEDINGCOMMISSIE Email sturen naar KLEDINGCOMMISSIE  
  Edwin Heurman  Voorzitter   
  Marleen Zoetman  Lid algemeen   
  Tamara ter Heegde  Lid algemeen   
MATERIAALBEHEER Email sturen naar MATERIAALBEHEER  
  Ernst Seckel  Foto aanwezig Beheer  Keepers  0613988370
  Robbyn Seckel  Foto aanwezig Beheer  Keepers 
SENIORENCOMMISSIE Email sturen naar SENIORENCOMMISSIE  
- Teamcoördinatie   
  Hans-jan Stuiver  Coördinator  Senioren 
- Trimmers  Email sturen naar - Trimmers  
  Laurens Lindner  Coördinator  Trimhockey 
  Vacature Open  Foto aanwezig Coördinator  Trimhockey 
- Wedstrijdzaken   
  Paul Bossink  Planning  Arbitrage 
  Paul Bossink  Wedstrijdsecretaris  Senioren 
SPONSORCOMMISSIE Email sturen naar SPONSORCOMMISSIE  
  Martin Bevers  Voorzitter   
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
  Maurice Brands  Lid algemeen   
  Rob Jansen  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Arjan Hollink  Lid algemeen   
  Marco Ezendam  Lid algemeen   
  Marc Kruse  Foto aanwezig Lid algemeen   
- BCE  Email sturen naar - BCE  
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
  Martin Bevers  Lid algemeen   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
- Club van 100  Email sturen naar - Club van 100  
  Elisabeth Nagel-ter Brugge  Voorzitter   
STICHTING KUNSTGRAS  
  Han Punte  Voorzitter   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
VERTROUWENSPERSOON Email sturen naar VERTROUWENSPERSOON  
  Bert Hassink  Vertrouwenspersoon   
VRIJWILLIGERSCOMMISSIE Email sturen naar VRIJWILLIGERSCOMMISSIE  
  Robert ten Hagen  Foto aanwezig Voorzitter   
  Esther Ezendam-van Merkerk  Lid algemeen   
  Vacature Open  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Vacature Open  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Monique Schippers  Lid algemeen   
- Veiligheid  Email sturen naar - Veiligheid  
  Robert ten Hagen  Foto aanwezig Adviseur milieu & ARBO-zaken   
  Vacature Open  Foto aanwezig EHBO   
- VOG  Email sturen naar - VOG  
  Thera Seckel  Administratie   
ZAALHOCKEYCOMMISSIE Email sturen naar ZAALHOCKEYCOMMISSIE  
  Yvonne ter Horst  Coördinator   
  Alette Oost  Foto aanwezig Coördinator   
  Petra de Jonge  Coördinator   
Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren