Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JA1 25817 V.M.H.C. CARTOUCHE JA1 14:15 Veld 1  info
Bondsscheidsen; Martijn Aelen en Max Heijkoop
JA2 11302 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1 17:45 uit -   info
JB1 11723 Apeldoorn JB2 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Sem Hoogteijling (H1-ZH) en Stijn Adolfsen (H1-ZH)
Arbitrage: H 1
JC1 12275 NMHC Nijmegen JC3 12:15 Veld 1  info
Arbitrage: H 2
JD1 12733 MHCBeuningen JD1 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Jeroen van Maarschalkerwaart
Poulers
JD2 12719 GoorseMHC JD1 11:30 uit -   info
MA1 13096 Zutphen MA1 14:15 uit -   info
MA2 13081 MHC EDE MA2 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Pieter Weghorst (JA1) en Noah Ebbes (JA1)
Arbitrage: JA1
JA1
MA3 13079 Almelo MA2 17:45 Veld 1  info
Fluiten: Martin Bevers (Hveteranen A) en Laurens Lindner (Trimmers A)
Poulers
MA4 13087 HC Ares MA4 15:45 uit -   info
MB1 25760 't Spandersbosch MB1 12:30 uit -   info
MB2 14069 HC Zwolle MB3 14:30 Veld 3  info
Fluiten: Dide Eijkelenkamp (D2-ZH) en Emmy Ezendam (D2-ZH)
Arbitrage: D 2
MB3 14086 GoorseMHC MB2 13:00 uit -   info
MB4 14067 Zutphen MB4 14:45 Veld 4  info
Fluiten: Ernst Seckel (H LA) en Philip van Baarle (H LA)
Poulers Ernst Seckel
MB5 14094 Hattemse M.H.C. MB2 14:15 uit -   info
MB6 15073 Hockey Club Twente MB7 17:30 Veld 3  info
Arbitrage: H 3
MC1 15550 Zutphen MC2 10:45 uit -   info
MC2 15511 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC2 13:15 Veld 4  info
Fluiten: Mila Krol (MA2-ZH) en Madelief van Olst (MA2-ZH)
Arbitrage: MA2
MC3 15514 M.H.C. Oosterbeek MC2 14:00 uit -   info
MC4 15459 O.H.C. Bully MC5 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Maaike Brok (D 4) en Joanne Brunink (D 4)
D4
MC5 15483 O.H.C. Bully MC6 13:00 Veld 3  info
Fluiten: Michelle van Heteren (D 3)
Arbitrage: D 3
MC6 15479 Almelo MC6 12:15 uit -   info
MD1 17076 M.H.C. Oosterbeek MD1 12:15 uit -   info
MD2 17108 Almelo MD1 10:45 uit -   info
MD3 17065 Hockey Club Twente MD4 11:45 Veld 4  info
Fluiten: Rosalie Berkel (MA3) en Anna Achterberg (MA3)
Arbitrage: MA3
MD4 17062 Mixed Hockey Club Ommen MD1 11:30 Veld 3  info
Fluiten: Amber Helmhout (MB4) en Robbyn Seckel (MB6-ZH)
Arbitrage: MB6
MD5 17092 MHC Epe MD2 10:15 uit -   info
MD6 17087 HC Zwolle MD6 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Marthe Haafkes (MB2) en Qinn Olde Heuvel (MB3-ZH)
CS+ i.o.


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren