Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 mei | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JA1 26685 V.M.H.& C.C. M.O.P. JA1 14:15 Veld 3  info
Bondsscheidsen Johan Baart&Wouter Bos
JA2 11504 GZG Hardenberg JA1 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Rick Blokhuis en Ernst Seckel (H LA)
Arbitrage: Poulers
Poulers
JB1 12011 HC Zwolle JB2 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Luuk Timmerman (H 1 Silver Cup) en Luc Albers (H 1 Silver Cup)
JC1 12544 DHV JC2 15:00 uit -   info
JD1 22298 MHC Wijchen JD1 12:30 uit -   info
JD2 22297 O.H.C. Bully JD1 13:15 Veld 4  info
Fluiten: Julian Heij (JB1) en Lennart Koele (JB1)
Arbitrage: JB1
JB1

26 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
J8E1 18463 HHC Haackey J8E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: J8E1
Ouders Fluiten
JE1 18803 O.H.C. Bully JE1 09:45 uit -   info
JE2 18822 Hockey Club Twente JE2 10:00 Veld 3  info
Arbitrage: JE2
Ouders Fluiten

26 mei | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA2 13586 HC Zwolle MA3 16:00 uit -   info
MA3 13589 Mixed Hockey Club Ommen MA1 15:00 uit -   info
MB1 26728 Ring Pass Delft MB1 12:30 uit -   info
MB2 14858 Hockey Vereniging Zevenaar MB1 12:30 uit -   info
MB3 14778 MHC Almelo MB4 17:45 Veld 1  info
Fluiten: Evelien Brinkhuis (MA1) en Meike Stratingh (MA1)
Arbitrage: MA1
MA1
MB4 14846 GoorseMHC MB2 13:45 uit -   info
MB5 14777 HC Zwolle MB5 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Britt de Wit (D 6) en Maaike Snijders (D 6)
Arbitrage: D 6
D6
MB6 15122 MHC Almelo MB5 13:45 uit -   info
MC1 16285 HC Ares MC1 11:00 Veld 3  info
Fluiten: Merle Bakker (D 1) en Anne Ezendam (MA1)
D1
MC2 16371 WMHC MC2 13:30 uit -   info
MC3 16347 NMHC Nijmegen MC4 10:15 uit -   info
MC4 16309 HC Epse MC1 11:45 Veld 4  info
Fluiten: Lisa Kroeze (MA4) en Kirsten Vriesema (MA4)
Arbitrage: MA4
MA4
MC5 16333 WMHC Avanti MC1 12:45 Veld 3  info
Fluiten: Sophie Hintzbergen (D 5) en Lotte Roelofs (D 5)
Arbitrage: D 5
D5
MC6 16315 WMHC Avanti MC2 12:45 uit -   info
MD1 23187 HC Zwolle MD1 10:30 uit -   info
MD2 23269 Westerduiven MD1 14:45 Veld 4  info
Fluiten: Michelle van Heteren (D 3) en Sanouk Poppinghaus (D 3)
Arbitrage: D 3
D3
MD3 23235 GoorseMHC MD1 12:00 uit -   info
MD4 23232 GoorseMHC MD2 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Emma Klaver (MB3) en Isabel Wildenborg (MB3)
Arbitrage: MB3
MB3
MD5 23268 Hockey Club Twente MD8 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Noa Bruins (MB5) en Laura Papenborg (MB5)
MD6 23259 WMHC Avanti MD2 12:00 Veld 1  info
Fluiten: Noortje Kesler (MB5) en Puck Kesler (MB5)
Arbitrage: MB5
MB5
MD7 23528 GoorseMHC MD3 15:15 uit -   info

26 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 19917 O.H.C. Bully M8E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
Ouders Fluiten
M8E2 19942 HHC Haackey M8E2 09:00 uit -   info
M8E3 19964 O.H.C. Bully M8E2 10:45 uit -   info
ME4 21003 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina ME4 10:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME4
Ouders Fluiten
ME5 20982 HHC Haackey ME3 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME5
Ouders Fluiten
ME6 21044 O.H.C. Bully ME3 08:45 uit -   info
ME1 20283 Lochemse Hockey Club ME2 10:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME1
Ouders Fluiten
ME2 20289 HCHN MIX E1 10:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME2
Ouders Fluiten
ME3 21014 Lochemse Hockey Club ME1 10:00 uit -   info
MF1 21868 Hockey Club Twente MF2 09:00 uit -   info
MF2 21908 HHC Haackey MF1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MF2
Ouders Fluiten
MF3 21907 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MF2 09:15 uit -   info
MF4 21900 Hockey Club Twente MF3 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MF4
Ouders Fluiten
MF6 21857 EHV Enschede MF7 09:00 uit -   info
MF5 21313 GoorseMHC MF2 10:00 uit -   info
MF7 21857 EHV Enschede MF6 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MF7
Ouders Fluiten


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren