Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JA1 47 MHC Wijchen JA1 15:00 uit -   info
JB1 199 HC Ares JB1 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Koen Kuijer (H 2) en Laurens Lindner (Trimmers A maandag)
Arbitrage: H 2
JC1 350 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC2 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Melody van der Wacht (MA1)
Arbitrage: D 1
JD1 555 MHC Almelo JD1 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Maud Essink (MB1) en Kika Bolscher (MB1)
Arbitrage: MB1
JD2 623 DHV JD2 13:25 uit -   info

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JE1 216 HHC Haackey J6E1 09:15 uit -   info
JE2 289 MHC Almelo J6E1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: JE2
JF1 375 O.H.C. Bully JF1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: JF1
JF2 377 Hockey Club Twente JF1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JF2

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 7605 GHHC Groningen MA1 12:10 uit -   info
MA2 843 Hockey Club Twente MA4 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Jamie Delogu (D 3) en Eline Wind (D 3)
Arbitrage: D 3
MA3 892 GoorseMHC MA2 15:45 uit -   info
MA4 970 Hockey Club Twente MA5 14:45 uit -   info
MB1 1094 NMHC Nijmegen MB2 12:30 Veld 1  info
Arbitrage: H 1
MB2 1184 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Marthe Haafkes (D 4) en Renske Haafkes (D 4)
Arbitrage: D 4
MB3 1267 O.H.C. Bully MB4 17:45 uit -   info
MB4 1491 O.H.C. Bully MB7 16:10 uit -   info
MC1 2080 HC Zwolle MC2 14:15 uit -   info
MC2 1687 Voorster Hockeyclub Twello MC1 10:45 uit -   info
MC3 1679 Hockey Club Twente MC3 12:00 Veld 4  info
Fluiten: Isabelle Scholten (MA2) en Isabel Waleczek (MA2)
Arbitrage: MA2
MC4 1763 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC4 14:15 Veld 3  info
Arbitrage: D 7
MC5 1922 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC5 12:15 uit -   info
MD1 2143 O.H.C. Bully MD2 08:45 uit -   info
MD2 2152 HHC Haackey MD1 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Lotte Roelofs (D 6) en Shannen Simons (D 6)
Arbitrage: D 6
MD3 2229 Hockey Club Twente MD3 08:40 uit -   info
MD4 2335 MHC Almelo MD4 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Loes Wevers en Erik Klooster
MD5 2424 HHC Haackey MD2 10:15 uit -   info

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 678 DHV M8E1 10:30 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
M8E2 677 MHC Almelo M8E1 09:00 uit -   info
M8E3 781 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E2 10:30 Veld 4  info
Arbitrage: M8E3
ME1 933 O.H.C. Bully M6E1 08:15 uit -   info
ME2 1194 O.H.C. Bully M6E4 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME2
ME3 1042 Lochemse Hockey Club M6E2 11:45 uit -   info
MF1 1418 Hockey Club Twente MF1 08:30 uit -   info
MF2 1479 HHC Haackey MF2 09:00 uit -   info
MF3 1410 Hockey Club Twente MF2 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: MF3


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren