Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

8 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO18-1 (JA1) O.H.C. Bully JO18-1 14:20 Veld 3  info
Fluiten: Jerryt Keekstra (H1) en Jochem Kolenberg (H1 Silvercup)
Arbitrage: H1
JO16-1 (JB1) O.H.C. Bully JO16-1 17:40 uit - KG Water  info
JO14-1 (JC1) HC Zwolle JO14-3 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Quinten Twellaar (JO18-1 (JA1)) en Sybren Suelmann (JO18-1 (JA1))
Arbitrage: JO18-1 (JA1)
JO12-1 (JD1) Meppeler HV JO12-1 15:45 uit - KG Semi  info

8 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO10-1 09:00 Veld 4  info
Fluiten: Pim Reuver (JO14-1 (JC1))
Arbitrage: JO14-1 (JC1)
JO10-2 (J8E2) MHC Almelo JO10-1 08:45 uit - KG Water  info
JO9-1 (JE1) DHV JO9-1 09:20 Veld 3  info
JO9-2 (JE2) Hockey Club Twente JO9-1 10:00 uit - KG Water  info
JO8-1 (JF1) MHCZutphen JO8-1 10:00 uit - KG Semi  info

8 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) MHCZutphen MO18-1 14:30 uit - KG Water  info
MO16-1 (MB1) O.H.C. Bully MO16-1 14:20 Veld 1  info
Fluiten: Yannick Bonkestoter (H3) en Laurens Lindner (Trimmers A maandag)
Arbitrage: H3
MO16-4 (MB4) O.H.C. Bully MO16-3 12:20 uit - KG Water  info
MO14-1 (MC1) Hockey Club Twente MO14-1 10:40 Veld 1  info
Fluiten: Aysan Abkar (MO18-2 (MA2)) en Floor Assink (MO18-2 (MA2))
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
MO14-2 (MC2) MHC Almelo MO14-1 14:00 uit - KG Water  info
MO14-3 (MC3) Doetinchemse Hockey Club MO14-2 10:00 uit - KG Water  info
MO14-5 (MC5) HC Ares MO14-6 13:25 uit - KG Zand  info
MO14-6 (MC6) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-4 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Marleen van Baal-Schoo (D30-1) en Maud Woortman-ter Horst (D30-1)
Arbitrage: D30-1
MO12-1 (MD1) DHV MO12-1 10:00 uit - KG Water  info
MO12-2 (MD2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-2 10:40 Veld 3  info
Fluiten: Silver Olde Heuvel (MO16-1 (MB1)) en Lieke Kienhuis (MO16-1 (MB1))
Arbitrage: MO16-1 (MB1)
MO12-3 (MD3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-3 08:50 Veld 1  info
Fluiten: Kristel Boer (MO16-2 (MB2)) en Belle Snuvers (MO16-2 (MB2))
Arbitrage: MO16-2 (MB2)
MO12-4 (MD4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-4 10:45 Veld 4  info
Fluiten: Eva Bas (MO16-3 (MB3)) en Katya Hagen (MO16-3 (MB3))
Arbitrage: MO16-3 (MB3)

8 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO10-1 08:30 uit - KG Semi  info
MO10-2 (M8E2) Hockey Club Twente MO10-2 09:00 Veld 4  info
Fluiten: Roos Essink (MO14-1 (MC1))
Arbitrage: MO14-1 (MC1)
MO8-1 (MF1) O.H.C. Bully MO8-1 08:45 uit - KG Zand  info
MO8-2 (MF2) Hockey Club Twente MO8-2 09:00 Veld 3  info
MO8-3 (MF3) HHC Haackey MO8-1 09:00 Veld 3  info
MO9-1 (ME1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-2 09:20 Veld 3  info
MO9-2 (ME2) O.H.C. Bully MO9-4 08:45 uit - KG Zand  info


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren