Teamondersteuning
|
Trainer |
René Epping |
|
Nog 4 wedstrijden: |
Datum |
Wed.Nr. |
Tegen |
Reistijd |
Verz |
Spel |
U/T |
Locatie |
26 mei
|
|
Westerduiven D3
|
67 |
11:55 |
13:30 |
uit
|
route
|
2 jun
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3
|
|
10:30 |
11:00 |
thuis
|
Veld 2
|
|
Arbitrage: D2 |
9 jun
|
|
EHV Enschede D7
|
0 |
10:15 |
10:45 |
uit
|
route
|
16 jun
|
|
DHC Drienerlo D5
|
|
10:30 |
11:00 |
thuis
|
Veld 2
|
|
Arbitrage: H30-1 |
2
thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
|
Stand in de poule
|
|
Team |
# |
Pntn |
W |
G |
V |
++ |
-- |
Straf |
1 |
Doetinchem D2 |
16 |
43 |
14 |
1 |
1 |
56 |
15 |
0 |
2 |
PW D3 |
16 |
37 |
12 |
1 |
3 |
47 |
19 |
0 |
3 |
Ares D4 |
17 |
34 |
10 |
4 |
3 |
45 |
25 |
0 |
4 |
Haackey D4 |
16 |
31 |
10 |
1 |
5 |
54 |
30 |
0 |
5 |
Westerduiven D3 |
17 |
30 |
10 |
0 |
7 |
49 |
32 |
0 |
6 |
EHV D6 |
16 |
21 |
6 |
3 |
7 |
25 |
31 |
0 |
7 |
EHV D7 |
16 |
19 |
6 |
1 |
9 |
19 |
27 |
0 |
8 |
Avanti D3 |
16 |
18 |
6 |
0 |
10 |
32 |
47 |
0 |
9 |
Drienerlo D4 |
17 |
17 |
5 |
2 |
10 |
19 |
34 |
0 |
10 |
Drienerlo D5 |
16 |
7 |
1 |
4 |
11 |
14 |
52 |
0 |
11 |
Zevenaar D3 |
17 |
3 |
0 |
3 |
14 |
19 |
67 |
0 |
Uitslagen |
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Ares D4 |
Drienerlo D4 |
(5-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Doetinchem D2 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
Drienerlo D5 |
(3-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
EHV D7 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zevenaar D3 |
Westerduiven D3 |
(2-7)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Westerduiven D3 |
Ares D4 |
(3-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
Zevenaar D3 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
Avanti D3 |
(1-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Doetinchem D2 |
Haackey D4 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
EHV D6 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Zevenaar D3 |
EHV D7 |
(0-3)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
Doetinchem D2 |
(0-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D4 |
PW D3 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
EHV D6 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
Drienerlo D4 |
(4-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
.. |
EHV D7 |
Ares D4 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
Westerduiven D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Avanti D3 |
(0-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
Haackey D4 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Drienerlo D5 |
Zevenaar D3 |
(1-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
.. |
Zevenaar D3 |
Doetinchem D2 |
(2-4)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D4 |
Drienerlo D5 |
(7-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
Haackey D4 |
(0-3)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
Drienerlo D4 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
EHV D7 |
(5-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
.. |
EHV D7 |
PW D3 |
(2-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Doetinchem D2 |
Ares D4 |
(1-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Zevenaar D3 |
(1-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
Avanti D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
Westerduiven D3 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
.. |
Ares D4 |
EHV D6 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zevenaar D3 |
Haackey D4 |
(1-6)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D7 |
Drienerlo D4 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
Drienerlo D5 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
Doetinchem D2 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
.. |
Doetinchem D2 |
PW D3 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Westerduiven D3 |
(0-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
Zevenaar D3 |
(4-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
EHV D7 |
(0-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
Ares D4 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
.. |
Ares D4 |
Avanti D3 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D7 |
Doetinchem D2 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
EHV D6 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
Haackey D4 |
(2-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
Drienerlo D4 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
.. |
Avanti D3 |
Westerduiven D3 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Doetinchem D2 |
Drienerlo D5 |
(6-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zevenaar D3 |
Drienerlo D4 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
PW D3 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
EHV D7 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
.. |
Drienerlo D4 |
Doetinchem D2 |
(0-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D4 |
Zevenaar D3 |
(6-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D7 |
Haackey D4 |
(0-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
EHV D6 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
Avanti D3 |
(8-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 3 MAART 2024 |
.. |
EHV D7 |
Avanti D3 |
(2-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Doetinchem D2 |
EHV D6 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
Zevenaar D3 |
(2-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
Haackey D4 |
(0-5)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
Ares D4 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 10 MAART 2024 |
.. |
Zevenaar D3 |
PW D3 |
(1-9)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
Drienerlo D5 |
(5-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
Doetinchem D2 |
(2-5)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Drienerlo D4 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D4 |
Westerduiven D3 |
(5-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 MAART 2024 |
.. |
PW D3 |
Ares D4 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Doetinchem D2 |
Avanti D3 |
(9-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Haackey D4 |
(4-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
Westerduiven D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D7 |
Zevenaar D3 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 MAART 2024 |
.. |
Zevenaar D3 |
Drienerlo D5 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
PW D3 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
EHV D6 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D4 |
EHV D7 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
Drienerlo D4 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
.. |
Drienerlo D5 |
Ares D4 |
(0-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Doetinchem D2 |
Zevenaar D3 |
(6-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D7 |
Westerduiven D3 |
(0-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
Avanti D3 |
(5-4)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
PW D3 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
.. |
Ares D4 |
Doetinchem D2 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Avanti D3 |
Drienerlo D4 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
PW D3 |
EHV D7 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Westerduiven D3 |
Drienerlo D5 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zevenaar D3 |
EHV D6 |
(0-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
.. |
Doetinchem D2 |
Westerduiven D3 |
(0-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D6 |
Ares D4 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D4 |
Zevenaar D3 |
(4-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D4 |
EHV D7 |
(1-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Drienerlo D5 |
PW D3 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
Het complete wedstrijdschema van de poule |
ZONDAG 26 MEI 2024 |
.. |
EHV D7 |
Drienerlo D5 |
11:00 |
Wesselerbrink-Noord |
.. |
Ares D4 |
Haackey D4 |
12:00 |
Sportpark 'Nagelpoel' |
.. |
Westerduiven D3 |
EHV D6 |
13:30 |
Westsingel |
.. |
Zevenaar D3 |
Avanti D3 |
14:30 |
Sportpark 'Hengelder' |
.. |
PW D3 |
Doetinchem D2 |
14:45 |
Erve 'Het Slagman' |
ZONDAG 2 JUNI 2024 |
.. |
EHV D6 |
PW D3 |
11:00 |
Wesselerbrink-Noord |
.. |
Haackey D4 |
Westerduiven D3 |
12:40 |
Groot-Scholtenhagen |
.. |
Avanti D3 |
Ares D4 |
12:45 |
Jaspersweg |
.. |
Doetinchem D2 |
EHV D7 |
12:45 |
Sportpark Zuid |
.. |
Drienerlo D4 |
Drienerlo D5 |
16:30 |
Universiteit Twente, Sportcentrum |
ZONDAG 9 JUNI 2024 |
.. |
Westerduiven D3 |
Avanti D3 |
10:30 |
Westsingel |
.. |
Drienerlo D4 |
Zevenaar D3 |
10:45 |
Universiteit Twente, Sportcentrum |
.. |
EHV D7 |
EHV D6 |
10:45 |
Wesselerbrink-Noord |
.. |
Drienerlo D5 |
Doetinchem D2 |
14:45 |
Universiteit Twente, Sportcentrum |
.. |
PW D3 |
Haackey D4 |
14:45 |
Erve 'Het Slagman' |
ZONDAG 16 JUNI 2024 |
.. |
Haackey D4 |
EHV D7 |
0:00 |
Groot-Scholtenhagen |
.. |
EHV D6 |
Drienerlo D5 |
0:00 |
Wesselerbrink-Noord |
.. |
Avanti D3 |
PW D3 |
10:45 |
Jaspersweg |
.. |
Doetinchem D2 |
Drienerlo D4 |
10:45 |
Sportpark Zuid |
.. |
Zevenaar D3 |
Ares D4 |
10:45 |
Sportpark 'Hengelder' |