MO16-4 (MB4)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Coach | Jacko van der Meer | |||
Manager | Anet Kortman | |||
Trainer | Marloes Baltink | |||
Coach | Marloes Baltink | |||
SCP | Anet Kortman |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | WMHC Avanti MO16-2-mix | 13:50 | 14:20 | thuis | Veld 3 | ||
Arbitrage: D6 |
|||||||
1 jun | HCHN MO16-3 | 12:45 | 13:15 | thuis | Veld 3 | ||
Arbitrage: D5 |
|||||||
8 jun | Hockey Club Twente MO16-7 | 12:20 | 13:15 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | PW MO16-3 | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 20 | 14 | 0 |
2 | Twente MO16-7 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 14 | 8 | 0 |
3 | EHV MO16-4 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13 | 7 | 0 |
4 | Avanti MO16-2-mix | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 0 |
5 | HCHN MO16-3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 22 | 0 |
Uitslagen | ||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||
.. | HCHN MO16-3 | Avanti MO16-2-mix | (0-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO16-3 | Twente MO16-7 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||
.. | EHV MO16-4 | PW MO16-3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO16-7 | HCHN MO16-3 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||
.. | HCHN MO16-3 | PW MO16-3 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Avanti MO16-2-mix | EHV MO16-4 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||
.. | HCHN MO16-3 | EHV MO16-4 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO16-7 | Avanti MO16-2-mix | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||
.. | Avanti MO16-2-mix | PW MO16-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV MO16-4 | Twente MO16-7 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||
.. | Avanti MO16-2-mix | HCHN MO16-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO16-7 | PW MO16-3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||
.. | HCHN MO16-3 | Twente MO16-7 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO16-3 | EHV MO16-4 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
Het complete wedstrijdschema van de poule | ||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | ||||
.. | PW MO16-3 | HCHN MO16-3 | 12:45 | Erve 'Het Slagman' |
.. | EHV MO16-4 | Avanti MO16-2-mix | 14:20 | Wesselerbrink-Noord |
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | ||||
.. | EHV MO16-4 | HCHN MO16-3 | 13:15 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Avanti MO16-2-mix | Twente MO16-7 | 13:30 | Jaspersweg |
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | ||||
.. | Twente MO16-7 | EHV MO16-4 | 13:15 | Sportpark Slangenbeek |
.. | PW MO16-3 | Avanti MO16-2-mix | 13:30 | Erve 'Het Slagman' |