MO12-3 (MD3)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Lot Keizer | |||
Trainer | Maud Blok | |||
Manager | Kim Molzer-padberg | |||
Manager | Stephanie Olthof | |||
Trainer | Peter Wolbers | |||
Coach | Ellen Rijckenberg | |||
Trainer | Lienke Pronk | |||
Trainer | Janneke Sanders |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | Hockey Club Twente MO12-3 | 09:35 | 10:30 | uit | route | ||
1 jun | GoorseMHC MO12-2 | 10:50 | 11:20 | thuis | Veld 3 | ||
Arbitrage: MO18-2 (MA2) |
|||||||
8 jun | Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-3 | 09:20 | 10:00 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | PW MO12-4 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 42 | 12 | 0 |
2 | Goor MO12-2 | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 27 | 8 | 0 |
3 | Almelo MO12-2-mix | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 14 | 15 | 0 |
4 | EHV MO12-3 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 16 | 18 | 0 |
5 | PW MO12-3 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 6 | 24 | 0 |
6 | Twente MO12-3 | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 13 | 41 | 0 |
Uitslagen | ||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||
.. | Almelo MO12-2-mix | EHV MO12-3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO12-3 | Goor MO12-2 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO12-4 | Twente MO12-3 | (9-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||
.. | Twente MO12-3 | PW MO12-3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Goor MO12-2 | Almelo MO12-2-mix | (4-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV MO12-3 | PW MO12-4 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||
.. | EHV MO12-3 | Twente MO12-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Almelo MO12-2-mix | PW MO12-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO12-4 | Goor MO12-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||
.. | PW MO12-3 | PW MO12-4 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Almelo MO12-2-mix | Twente MO12-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Goor MO12-2 | EHV MO12-3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||
.. | EHV MO12-3 | PW MO12-3 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO12-3 | Goor MO12-2 | (2-8)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO12-4 | Almelo MO12-2-mix | (6-4)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||
.. | EHV MO12-3 | Almelo MO12-2-mix | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO12-3 | PW MO12-4 | (2-12)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Goor MO12-2 | PW MO12-3 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||
.. | Almelo MO12-2-mix | Goor MO12-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO12-4 | EHV MO12-3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO12-3 | Twente MO12-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
Het complete wedstrijdschema van de poule | ||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | ||||
.. | Goor MO12-2 | PW MO12-4 | 10:00 | Sportpark Rubensstraat |
.. | Twente MO12-3 | EHV MO12-3 | 10:30 | Sportpark Slangenbeek |
.. | PW MO12-3 | Almelo MO12-2-mix | 11:00 | Erve 'Het Slagman' |
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | ||||
.. | PW MO12-4 | PW MO12-3 | 9:00 | Erve 'Het Slagman' |
.. | EHV MO12-3 | Goor MO12-2 | 11:20 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Twente MO12-3 | Almelo MO12-2-mix | 12:00 | Sportpark Slangenbeek |
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | ||||
.. | PW MO12-3 | EHV MO12-3 | 10:00 | Erve 'Het Slagman' |
.. | Almelo MO12-2-mix | PW MO12-4 | 11:30 | Sportpark Hinseveld |
.. | Goor MO12-2 | Twente MO12-3 | 12:15 | Sportpark Rubensstraat |