JO12-1 (JD1)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Bart Olde Boerrigter | |||
Trainer | Lienke Pronk | |||
Trainer | Ester Kroon | |||
Trainer | Martijn Wildeboer | |||
Coach | Martijn Wildeboer | |||
Coach | Stef Migchelbrink |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
18 mei | MHCZutphen JO12-1 | 09:30 | 10:00 | thuis | Veld 1 | ||
25 mei | Lochemse Hockey Club JO12-1 | 09:50 | 11:05 | uit | route | ||
1 jun | Apeldoorn JO12-1 | 11:50 | 12:20 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: JO16-1 (JB1) |
|||||||
8 jun | Hattemse M.H.C. JO12-1 | 11:30 | 13:10 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Zutphen JO12-1 | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 34 | 10 | 0 |
2 | Lochem JO12-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 27 | 17 | 0 |
3 | Hattem JO12-1 | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 26 | 13 | 0 |
4 | Apeldoorn JO12-1 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 20 | 11 | 0 |
5 | EHV JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 13 | 39 | 0 |
6 | Twente JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 7 | 37 | 0 |
Uitslagen | ||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||
.. | Hattem JO12-1 | Apeldoorn JO12-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zutphen JO12-1 | EHV JO12-1 | (12-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente JO12-1 | Lochem JO12-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||
.. | Apeldoorn JO12-1 | Zutphen JO12-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV JO12-1 | Twente JO12-1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Lochem JO12-1 | Hattem JO12-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||
.. | Zutphen JO12-1 | Hattem JO12-1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV JO12-1 | Lochem JO12-1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente JO12-1 | Apeldoorn JO12-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||
.. | Zutphen JO12-1 | Lochem JO12-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Hattem JO12-1 | Twente JO12-1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn JO12-1 | EHV JO12-1 | (10-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||
.. | EHV JO12-1 | Hattem JO12-1 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente JO12-1 | Zutphen JO12-1 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Lochem JO12-1 | Apeldoorn JO12-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||
.. | Lochem JO12-1 | Twente JO12-1 | (10-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||
.. | Twente JO12-1 | EHV JO12-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zutphen JO12-1 | Apeldoorn JO12-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Hattem JO12-1 | Lochem JO12-1 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. |
Het complete wedstrijdschema van de poule | ||||
ZATERDAG 18 MEI 2024 | ||||
.. | Apeldoorn JO12-1 | Hattem JO12-1 | 8:30 | Sportpark Orderbos |
.. | EHV JO12-1 | Zutphen JO12-1 | 10:00 | Wesselerbrink-Noord |
ZATERDAG 25 MEI 2024 | ||||
.. | Hattem JO12-1 | Zutphen JO12-1 | 9:30 | Hazenakker |
.. | Lochem JO12-1 | EHV JO12-1 | 11:05 | Lochem |
.. | Apeldoorn JO12-1 | Twente JO12-1 | 12:30 | Sportpark Orderbos |
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | ||||
.. | Lochem JO12-1 | Zutphen JO12-1 | 10:00 | Lochem |
.. | EHV JO12-1 | Apeldoorn JO12-1 | 12:20 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Twente JO12-1 | Hattem JO12-1 | 14:15 | Sportpark Slangenbeek |
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | ||||
.. | Apeldoorn JO12-1 | Lochem JO12-1 | 10:20 | Sportpark Orderbos |
.. | Zutphen JO12-1 | Twente JO12-1 | 12:40 | Zuidveen |
.. | Hattem JO12-1 | EHV JO12-1 | 13:10 | Hazenakker |