Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JC1 1505 MHCZutphen JC1 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Juliët Buma (D 1 Goldcup)
Arbitrage: D 1
JC2MIX 7687 DHV JC2 13:05 uit -   info
JD1 1773 HHC Haackey JD1 10:15 uit -   info

25 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
J8E1 83 O.H.C. Bully J8E1MIX 10:45 Veld 4  info
Arbitrage: J8E1
JE1 7426 Hockey Club Twente J6E2 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JE1
JE2 176 Hockey Club Twente J6E1MIX 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JE2
JF1 278 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF1 09:45 uit -   info
JF2 217 DHV JF2 10:15 uit -   info

25 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 1838 't Spandersbosch MA1 14:15 Veld 1  info
Arbitrage: H 2
MA2 1893 HHC Haackey MA1 15:30 uit -   info
MA3 2021 MHC Almelo MA3 14:10 uit -   info
MB1 2368 AHC Velp MB1 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Wil Dielis (H45B) en René Epping (H45B)
Arbitrage: H45B
MB2 2328 HHC Haackey MB1 13:45 uit -   info
MB3 2312 O.H.C. Bully MB3 17:40 uit -   info
MB4 2283 GZG Hardenberg MB1 14:30 uit -   info
MB5 2418 O.H.C. Bully MB4 14:15 Veld 3  info
Arbitrage: Dames 30+
MB6 2466 MHCZutphen MB4 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Tosca Alink (D 6) en Emma Kuizenga (D 6)
Arbitrage: D 6
MC1 3150 O.H.C. Bully MC2 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Sophie Aellerinck (MA1) en Maud Kruse (MA1)
Arbitrage: MA1
MC2 2670 HHC Haackey MC1 13:30 uit -   info
MC3 2868 HHC Haackey MC2 12:30 Veld 4  info
Fluiten: Sophie Schildkamp (D 4) en Sanouk Poppinghaus (D 4)
Arbitrage: D 4
MC4 2873 O.H.C. Bully MC7 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Irene Klooster (D 5) en Lotte Roelofs (D 5)
Arbitrage: D 5
MD1 3199 Hockey Club Twente MD1 09:15 uit -   info
MD2 3221 Hattemse M.H.C. MD1 14:00 uit -   info
MD3 3409 Hockey Club Twente MD3 14:15 Veld 4  info
MD4 3433 Hockeyclub Losser MD1 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Quinten Twellaar (JB1) en Sybren Suelmann (JB1)
Arbitrage: JB1
MD5 3405 GoorseMHC MD2 12:15 uit -   info
MD6 3576 HCHN MD1 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Maud Bosschers (MB1) en Maud Oude Tijdhof (MB1)
Arbitrage: MB1

25 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 427 EHV Enschede M8E2 10:45 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
M8E2 427 EHV Enschede M8E1 10:45 uit -   info
M8E3 437 O.H.C. Bully M8E2 08:30 uit -   info
ME1 679 HHC Haackey M6E1 09:00 uit -   info
ME2 829 HHC Haackey M6E2 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: ME2
MF1 1158 Hockeyclub Holten Rijssen -Rijssen MF1MIX 09:30 uit -   info
MF2 1026 O.H.C. Bully MF4 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: MF2


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren