Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D 4

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Paul Bongers Email
Trainer Heren-1 Spelers Email
Aanvoerder Wieke Swidde Email
SCP Marthe Haafkes Email

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 4007 DHC Drienerlo D2
12:15 12:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: H 2
 
22 nov 3881 N.S.H.C. Apeliotes D6
0
uit route
29 nov 4006 HHC Haackey D2
12:15 12:45 thuis Veld 3
  Arbitrage: D 2
 
7 mrt 4016 HC Zwolle D5
thuis
14 mrt 3958 NMHC Nijmegen D8
86
uit route
21 mrt 4008 Hockey Club Twente D2
thuis
28 mrt 3925 MHC Bemmel 800 D3
77
uit route
11 apr 3914 HC Ares D3
51
uit route
18 apr 4015 Westerduiven D2
thuis
25 apr 4036 HC Ares D4
51
uit route
16 mei 4013 Hockey Club Twente D3
thuis
30 mei 3859 DHC Drienerlo D2
16
uit route
6 jun 4009 N.S.H.C. Apeliotes D6
thuis
13 jun 3848 HHC Haackey D2
17
uit route
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D4 5 15 5 0 0 12 4 0
2 Bemmel D3 5 11 3 2 0 12 6 0
3 Apeliotes D6 5 10 3 1 1 18 7 0
4 Westerduiven D2 5 9 3 0 2 17 10 0
5 EHV D4 5 9 3 0 2 12 9 0
6 Twente D2 5 7 2 1 2 12 11 0
7 Haackey D2 5 7 2 1 2 7 13 0
8 Twente D3 5 6 2 0 3 9 13 0
9 Ares D3 5 5 1 2 2 11 13 0
10 Drienerlo D2 5 4 1 1 3 13 16 0
11 Zwolle D5 5 3 1 0 4 5 17 0
12 Nijmegen D8 5 0 0 0 5 4 13 0

Matrix
  Haackey D2-ODrienerlo D2-OTwente D2-OApeliotes D6Ares D3Bemmel D3Nijmegen D8Twente D3EHV D4Ares D4Westerduiven D2-OZwolle D5
Haackey D2-O   0-6 3-1 2-1
Drienerlo D2-O 1-1   5-1
Twente D2-O   2-1 4-2 1-2
Apeliotes D6 6-2   1-2
Ares D3 4-2 2-2  
Bemmel D3 2-2 2-2   4-2
Nijmegen D8 0-2   1-3 1-2
Twente D3 1-3   3-1
EHV D4 5-2 0-2 4-1  
Ares D4 4-1 2-1  
Westerduiven D2-O 4-3   8-0
Zwolle D5 4-3 0-1 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Zwolle D5 EHV D4 0-1 Definitief
.. Haackey D2-O Westerduiven D2-O 2-1 Definitief
.. Drienerlo D2-O Twente D3 5-1 Definitief
.. Twente D2-O Ares D3 2-1 Definitief
.. Apeliotes D6 Ares D4 1-2 Definitief
.. Nijmegen D8 Bemmel D3 0-2 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Ares D4 Haackey D2-O 4-1 Definitief
.. EHV D4 Nijmegen D8 4-1 Definitief
.. Westerduiven D2-O Zwolle D5 8-0 Definitief
.. Ares D3 Drienerlo D2-O 4-2 Definitief
.. Bemmel D3 Twente D2-O 2-2 Definitief
.. Twente D3 Apeliotes D6 1-3 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Haackey D2-O Twente D3 3-1 Definitief
.. Zwolle D5 Ares D4 0-2 Definitief
.. Nijmegen D8 Westerduiven D2-O 1-2 Definitief
.. Twente D2-O EHV D4 4-2 Definitief
.. Bemmel D3 Ares D3 2-2 Definitief
.. Apeliotes D6 Drienerlo D2-O 6-2 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Ares D3 Apeliotes D6 2-2 Definitief
.. Drienerlo D2-O Haackey D2-O 1-1 Definitief
.. EHV D4 Bemmel D3 0-2 Definitief
.. Twente D3 Zwolle D5 3-1 Definitief
.. Westerduiven D2-O Twente D2-O 4-3 Definitief
.. Ares D4 Nijmegen D8 2-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Nijmegen D8 Twente D3 1-3 Definitief
.. EHV D4 Ares D3 5-2 Definitief
.. Bemmel D3 Westerduiven D2-O 4-2 Definitief
.. Twente D2-O Ares D4 1-2 Definitief
.. Haackey D2-O Apeliotes D6 0-6 Definitief
.. Zwolle D5 Drienerlo D2-O 4-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
..  Ares D4 Ares D3 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D3 Apeliotes D6 Sportpark Ressen
..  EHV D4 Drienerlo D2-O 12:45 Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D8 Zwolle D5 13:15 Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D2-O Haackey D2-O Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Twente D3 11:30 Westsingel
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
..  Apeliotes D6 EHV D4 Universitair Sportcentrum
..  Drienerlo D2-O Westerduiven D2-O 14:30 Sportcentrum UT
..  Haackey D2-O Bemmel D3 Groot-Scholtenhagen
..  Nijmegen D8 Ares D3 11:30 Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D3 Ares D4 Sportpark Slangenbeek
..  Zwolle D5 Twente D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020
..  Ares D3 Twente D3 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ares D4 Drienerlo D2-O Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D3 Zwolle D5 Sportpark Ressen
..  EHV D4 Haackey D2-O 12:45 Wesselerbrink-Noord
..  Twente D2-O Nijmegen D8 Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Apeliotes D6 12:45 Westsingel
ZONDAG 7 MAART 2021
..  Ares D3 Twente D2-O Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ares D4 Apeliotes D6 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D3 Nijmegen D8 Sportpark Ressen
..  EHV D4 Zwolle D5 Wesselerbrink-Noord
..  Twente D3 Drienerlo D2-O Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Haackey D2-O Westsingel
ZONDAG 14 MAART 2021
..  Apeliotes D6 Twente D3 Universitair Sportcentrum
..  Drienerlo D2-O Ares D3 Sportcentrum UT
..  Haackey D2-O Ares D4 Groot-Scholtenhagen
..  Nijmegen D8 EHV D4 Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D2-O Bemmel D3 Sportpark Slangenbeek
..  Zwolle D5 Westerduiven D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 21 MAART 2021
..  Ares D3 Bemmel D3 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ares D4 Zwolle D5 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Drienerlo D2-O Apeliotes D6 Sportcentrum UT
..  EHV D4 Twente D2-O Wesselerbrink-Noord
..  Twente D3 Haackey D2-O Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Nijmegen D8 Westsingel
ZONDAG 28 MAART 2021
..  Apeliotes D6 Ares D3 Universitair Sportcentrum
..  Bemmel D3 EHV D4 Sportpark Ressen
..  Haackey D2-O Drienerlo D2-O Groot-Scholtenhagen
..  Nijmegen D8 Ares D4 Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D2-O Westerduiven D2-O Sportpark Slangenbeek
..  Zwolle D5 Twente D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 11 APRIL 2021
..  Apeliotes D6 Haackey D2-O Universitair Sportcentrum
..  Ares D3 EHV D4 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ares D4 Twente D2-O Sportp. 'Nagelpoel'
..  Drienerlo D2-O Zwolle D5 Sportcentrum UT
..  Twente D3 Nijmegen D8 Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Bemmel D3 Westsingel
ZONDAG 18 APRIL 2021
..  Bemmel D3 Ares D4 Sportpark Ressen
..  EHV D4 Westerduiven D2-O Wesselerbrink-Noord
..  Haackey D2-O Ares D3 Groot-Scholtenhagen
..  Nijmegen D8 Drienerlo D2-O Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D2-O Twente D3 Sportpark Slangenbeek
..  Zwolle D5 Apeliotes D6 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 25 APRIL 2021
..  Apeliotes D6 Nijmegen D8 Universitair Sportcentrum
..  Ares D3 Westerduiven D2-O Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ares D4 EHV D4 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Drienerlo D2-O Twente D2-O Sportcentrum UT
..  Haackey D2-O Zwolle D5 Groot-Scholtenhagen
..  Twente D3 Bemmel D3 Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 16 MEI 2021
..  Bemmel D3 Drienerlo D2-O Sportpark Ressen
..  EHV D4 Twente D3 Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D8 Haackey D2-O Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D2-O Apeliotes D6 Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Ares D4 Westsingel
..  Zwolle D5 Ares D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 30 MEI 2021
..  Apeliotes D6 Bemmel D3 Universitair Sportcentrum
..  Ares D3 Ares D4 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Drienerlo D2-O EHV D4 Sportcentrum UT
..  Haackey D2-O Twente D2-O Groot-Scholtenhagen
..  Twente D3 Westerduiven D2-O Sportpark Slangenbeek
..  Zwolle D5 Nijmegen D8 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 6 JUNI 2021
..  Ares D3 Nijmegen D8 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ares D4 Twente D3 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D3 Haackey D2-O Sportpark Ressen
..  EHV D4 Apeliotes D6 Wesselerbrink-Noord
..  Twente D2-O Zwolle D5 Sportpark Slangenbeek
..  Westerduiven D2-O Drienerlo D2-O Westsingel
ZONDAG 13 JUNI 2021
..  Apeliotes D6 Westerduiven D2-O Universitair Sportcentrum
..  Drienerlo D2-O Ares D4 Sportcentrum UT
..  Haackey D2-O EHV D4 Groot-Scholtenhagen
..  Nijmegen D8 Twente D2-O Sportp. d'Almarasweg
..  Twente D3 Ares D3 Sportpark Slangenbeek
..  Zwolle D5 Bemmel D3 Sportpark Het Hoge Laar

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren