Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

18 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JC1 1431 HC Ares JC1 10:50 uit -   info
JC2MIX 7686 O.H.C. Bully JC2 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Nieke Korterik (MA1) en Isa Pals (MA1)
Arbitrage: MA1
JD1 1753 HC Gorssel/Epse Gorssel/ JD2 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Emma de Hoog (MA3) en Iris Verveld (MA3)
Arbitrage: MA3

18 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
J8E1 90 Hockey Club Twente J8E1 09:00 uit -   info
JE1 177 Lochemse Hockey Club J6E1 10:00 Veld 4  info
Arbitrage: JE1
JE2 197 MHC Almelo J6E1MIX 09:45 uit -   info
JF1 270 Hockey Club Twente JF1 08:45 Veld 4  info
Arbitrage: JF1
JF2 272 HCHN JF1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JF2

18 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 1792 GHBS MA1 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Koen Beumer (H 1) en Mart Wijma (H 1)
Arbitrage: H 1
MA2 1981 HCHN MA1 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Anouk Wildenborg (D 1 Goldcup)
Arbitrage: D 1
MA3 1993 Lochemse Hockey Club MA3 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Lennart Mensonides (H 3) en Jasper Goseling (H35A)
Arbitrage: H35A
MB1 2170 MHC Almelo MB1 13:10 uit -   info
MB2 2371 Hockey Club Twente MB2 16:00 Veld 3  info
Arbitrage: Dames 30+
MB3 2295 MHC Almelo MB2 14:10 uit -   info
MB4 2402 O.H.C. Bully MB7 14:15 Veld 3  info
Fluiten: Meike Timmer (D 5) en Sanne Bakker (D 5)
Arbitrage: D 5
MB5 2289 Hockey Club Twente MB4 13:15 uit -   info
MB6 2467 MHC Almelo MB5 16:15 Veld 4  info
Fluiten: Bibi van Strien (D 2) en Iris Stalpers (D 2)
Arbitrage: D 2
MC1 3144 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC2 15:30 uit -   info
MC2 2828 Hockey Club Twente MC3 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Laurens Lindner (Trimmers A maandag)
MC3 2655 MHC Almelo MC2 11:00 uit -   info
MC4 2871 WMHC Avanti MC1 14:30 Veld 4  info
Fluiten: Laurens Lindner (Trimmers A maandag) en Loes Wevers
MD1 3285 MHC Almelo MD1 09:00 uit -   info
MD2 3389 HHC Haackey MD1 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Marlieke Rijk (MA2) en Marloes Baltink (MA2)
Arbitrage: MA2
MD3 3408 O.H.C. Bully MD3 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Dominique Meinster (MB4) en Anniek Oldejans (MB4)
Arbitrage: MB4
MD4 3404 GoorseMHC MD2 12:15 uit -   info
MD5 3435 WMHC Avanti MD1MIX 12:45 Veld 4  info
Fluiten: Ann Assink (MB2) en Pien Engbers (MB2)
Arbitrage: MB2
MD6 3458 Mixed Hockey Club Ommen MD1 10:30 uit -   info

18 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 425 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E1 10:15 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
M8E2 509 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E2 11:15 Veld 4  info
Arbitrage: M8E2
M8E3 469 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E3 08:30 uit -   info
ME1 826 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M6E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: ME1
ME2 751 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M6E2 08:30 uit -   info
MF1 1032 Lochemse Hockey Club MF1 10:00 uit -   info
MF2 1024 Hockey Club Twente MF2 08:45 Veld 4  info
Arbitrage: MF2


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren