Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

9 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JC1 1504 Hockey Club Twente JC1 09:00 Veld 1  info
Arbitrage: H 1
JC2MIX 7689 Lochemse Hockey Club JC1 12:50 uit -   info
JD1 1821 HC Gorssel/Epse JD2 11:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

9 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
J8E1 38 Lochemse Hockey Club J8E1 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JE1 7424 Lochemse Hockey Club J6E1 11:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JE2 137 Lochemse Hockey Club J6E2 11:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JF1 269 EHV Enschede JF2 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JF1
JF2 269 EHV Enschede JF1 09:00 uit -   info

9 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 1828 GHBS MA1 14:00 uit -   info
MA2 1905 Lochemse Hockey Club MA1 16:00 uit -   info
MA3 2059 Hockey Club Twente MA5 16:30 uit -   info
MB1 2175 Doetinchemse Hockey Club MB1 16:30 uit -   info
MB2 2222 Hockey Club Twente MB2 10:30 uit -   info
MB3 2408 MHC Almelo MB2 16:00 Veld 1  info
Arbitrage: D 5
MB4 2403 Hockeyclub Losser MB1 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Fleur Alink (D 6) en Iza Zomerplaag (D 6)
Arbitrage: D 6
MB5 2420 GoorseMHC MB3MIX 14:15 Veld 3  info
Arbitrage: Dames 30+
MB6 2528 MHC Almelo MB5 12:25 uit -   info
MC1 3151 HC Ares MC1 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Isa Steenhuisen (D 1)
Arbitrage: D 1
MC2 2827 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC1 12:30 Veld 3  info
MC3 2796 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC2 12:15 uit -   info
MC4 2657 WMHC Avanti MC1 10:55 uit -   info
MD1 3385 MHC Almelo MD1 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Bart Olde Boerrigter (H35A) en Martijn Wendrich (H35A)
Arbitrage: H35A
MD2 3325 HHC Haackey MD1 10:15 uit -   info
MD3 3316 O.H.C. Bully MD3 09:00 uit -   info
MD4 3431 HHC Haackey MD2 12:30 Veld 4  info
Fluiten: Iris van den Broek (D 4) en Maura Stuiver (D 4)
Arbitrage: D 4
MD5 3434 Hockeyclub Losser MD1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MB3
MD6 3577 GZG Hardenberg MD1 10:45 Veld 3  info
Arbitrage: MB5

9 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 426 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E2 10:45 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
M8E2 510 O.H.C. Bully M8E3 10:45 Veld 4  info
Arbitrage: M8E2
M8E3 419 MHC Almelo M8E1 09:45 uit -   info
ME1 625 O.H.C. Bully M6E2 09:00 uit -   info
ME2 827 O.H.C. Bully M6E5 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: ME2
MF1 1044 HCHN MF2 10:30 uit -   info
MF2 1025 Hockey Club Twente MF3 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: MF2


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren