Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

2 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JC1 1473 Meppeler HV JC1 14:15 uit -   info
JC2MIX 7688 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC2 13:15 Veld 4  info
Arbitrage: Jong Senioren H1
JD1 1751 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD2 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Floor Assink (MB2) en Senne Geerdink (MB2)
Arbitrage: MB2

2 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
J8E1 82 MHC Almelo J8E1 11:30 Veld 4  info
Arbitrage: J8E1
JE1 7422 HHC Haackey J6E1 10:15 Veld 4  info
Arbitrage: JE1
JE2 174 O.H.C. Bully J6E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JE2
JF1 284 HCHN JF1 10:30 uit -   info
JF2 271 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JF2

2 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 1969 SV Kampong Hockey MA2 14:00 uit -   info
MA2 1982 O.H.C. Bully MA3 16:00 Veld 3  info
Arbitrage: H 1
MA3 1992 WMHC Avanti MA2 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Carmen Ungerer (D 2) en Jet Bleeker (D 2)
Arbitrage: D 2
MB1 2369 Apeldoorn MB2 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Meike Stratingh (D 1) en Laura Lelsz (D 1)
Arbitrage: D 1
MB2 2372 Lochemse Hockey Club MB1 14:15 Veld 1  info
Arbitrage: Jong Senioren D1
MB3 2277 Hockey Club Twente MB3 15:30 uit -   info
MB4 2514 HC Zwolle MB7 11:05 uit -   info
MB5 2287 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB2 17:45 uit -   info
MB6 2465 Hockey Club Twente MB6 14:15 Veld 3  info
Fluiten: Maartje Bakker (D 5) en Fleur Velthuizen (D 5)
Arbitrage: D 5
MC1 3129 AHC Velp MC1 12:10 uit -   info
MC2 2717 DHV MC3 13:20 uit -   info
MC3 2870 DHV MC4 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Dilay Coban (MA2) en Isabelle Scholten (MA2)
Arbitrage: MA2
MC4 2872 GoorseMHC MC2 12:30 Veld 3  info
Arbitrage: MA3
MD1 3291 O.H.C. Bully MD1 08:30 uit -   info
MD2 3388 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD1 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Lisan Waleczek (MB1) en Jikke Veldmaat (MB1)
Arbitrage: MB1
MD3 3407 MHC Almelo MD2 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Chloƫ Bent (MB6) en Jody Smink (MB6)
Arbitrage: MB6
MD4 3634 WMHC Avanti MD1MIX 09:30 uit -   info
MD5 3422 HHC Haackey MD2 10:00 uit -   info
MD6 3320 DHV MD4 10:20 uit -   info

2 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 452 O.H.C. Bully M8E3 08:45 uit -   info
M8E2 435 O.H.C. Bully M8E1 08:45 uit -   info
M8E3 507 MHC Almelo M8E2 10:45 Veld 4  info
Arbitrage: M8E3
ME1 825 O.H.C. Bully M6E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: ME1
ME2 700 Lochemse Hockey Club M6E2 11:20 uit -   info
MF1 1028 GoorseMHC MF2MIX 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: MF1
MF2 1097 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MF3 10:15 uit -   info


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren